Orduspor hareketlendi

Spor Toto Kupasında 3’de 3 yaparak 9 puan toplayan Orduspor’da yönetim, teknik direktör Hector Cuper’in raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına başladı.

 

Sportif İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ergin Başyazgan ile Yardımcı Antrenör Jose Carlos Fantaguzzi’nin, transfer edilmesi planlanan oyuncuları izlemek için geçtiğimiz hafta İspanya’ya gittiği öğrenildi.

 

La Liga’da Levante, Rayo Vallecano ve Getafe’de takımlarında forma giyen 4 futbolcu izleyen Fantaguzzi ve Başyazgan’ın, Türkiye’ye gelerek Cuper’e bu oyuncuların transferleri için olumlu yönde rapor sundukları öğrenildi.

 

Orduspor Teknik Direktörü Hector Cuper’in La Liga’dan transfer etmek istediği 4 futboldan 3’ünün İspanyol, 1’inin ise Arjantin’li olduğu, oyuncuların defans, forvet, sağ açık ve sol açık mevkiilerinde görev yaptıkları öğrenildi.

 

Yurt dışı transfer çalışmalarının yanı sıra yurt içerisinde de görüşmelere başlayan Morbeyaz’lı ekibin, Süper Ligde forma giyen yerli bir oyuncu ile her konuda anlaşma sağladığı ve 2-3 gün içerisinde bu oyuncu ile masaya oturulacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

*

cikcik tivitır