En Güzel Hasret Sözleri…


En Güzel Hasret Sözleri…

 

..♥♥♥♥♥♥……♥♥♥♥♥♥……♥♥♥♥♥♥……♥♥♥♥♥♥……♥♥♥♥♥♥……♥♥♥♥♥♥……♥♥♥♥♥♥….♥♥♥♥♥♥..

En Güzel Hasret Sözleri…

 

♥ Şimdi daha iyi anlıyorum ki, nefes almak değilmiş,yaşamak ateşlerde yanmak gibi birşey severken bile sensiz olmak

Seni hatırlarım güz yağmurlarında hoyrat türkümsün yankılanan dağlarda birden yokluğun gelir aklıma seni sensiz yaşarım dökülen yapraklarda.

Bir gün bana soracaksın ,ben mi yoksa hayatımı daha çok seviyorsun diye.hayatı diyecem.küsüp gideceksin ama hiç bir zaman bilmiyeceksin benim hayatım sensin.

♥ Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, Suyun damlasında, selin coşkusunda Kimi yanımdasın kimi rüyamda Ama hep aklımdasın sakın unutma.


♥Bu gece gözlerinde ayın dogmasını bekle , yıldızlara dokunmaya çalış dokunamagın için üzülme onları segretmekle yetin benim seni özlemekle yetindiğim gibi.

♥ Ne olurdu saadetlerin en büyüğü İşte ellerimde al, diyebilseydim Anlardın ve hiç gitmezdin, değil mi Bir gün olduğun gibi kal diyebilseydim.

♥ bir bulut gibidir benim kalbim başka yüreklerle çarpışır yağmur yağdırır ve bu yağmurda sadece vazgeçemediklerim ıslanır şimdi dokun saçlarına mutlaka ıslaktır!


♥ bir gülün peşinde koşanlar çiğnedikleri kır çiçeklerinin farkına varmazlar..


♥ Sesine mevsimlerin eğildiği, gözlerine baharın ağladığı, ağlar gibi gülmeni, dokunuşlar gülecek gibi duran yüzünü ÖZLEDiM

♥ Ansızın bir duygu körüklenirse yüreğinde, aklına takılırsa uzaklar ve bir de kulakların çınlarsa amansız, bil ki! bir yerlerde özlenmişsindir..

♥ Kaybetme korkusu taa içimdeyken, bekle diyorsun,döneceğim bir gün Beden beklemesine bekliyor ama yürek kan ağlıyor sensiz geçen hergün..

♥ Yalnızlık gecelerin, Ümit bekleyenlerin, Hayal çaresizlerin, Yağmur sokakların, Tebessüm dudakların, Sen ise yalnız benimsin birtanem..

♥ Eğer canın sıkılıyorsa gece her zamankinden karanlık gözüküyorsa gökyüzüne bak ve sabahı düşün inan sabahı bekleyen tek sen olmayacaksın..

♥ Elimde denizden çaldığım bir midye var denize o kadar uzak ki senle ben gibi ama aramızda bir fark var o denize sen bana aitsin….

♥Bu akşam çok efkarlıyım kalbim neden kan ağlıyor,bunu bir bilsen sevgilim….

♥Unutamam asla seni.. hergün anıyorum yasla seni n’olursun dön dön bana …..

♥Kollarım bekliyor seni, Öpsem öpsem ellerini, yine de sana hasretim..!

 

..♥♥♥♥♥♥……♥♥♥♥♥♥……♥♥♥♥♥♥……♥♥♥♥♥♥……♥♥♥♥♥♥……♥♥♥♥♥♥……♥♥♥♥♥♥….♥♥♥♥♥♥..

 Yayınlanma Tarihi: 21 Şubat 2013

Kategori: Genel

Görüntüleme: 250 Defa

Etiketler:


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkiye nin en iyi sözlerinin bulunduğu sitemize hoş geldiniz.