Fax ve Mail Yağmurunda Sen de Bir Damla Ol


Fax ve Mail Yağmurunda Sen de Bir Damla Ol

Futbol Federasyonu’nun (TFF) Disiplin Talimatnamesi’nin 58’inci maddesini değiştirmesini protesto ediyoruz. Ve bu protestoya sizi de davet ediyoruz.

Aşağıda Türkçesi ve İngilizcesi olan protesto metinimizi faks veya mail atarak UEFA’ya ulaştırmanızı ve protestomuza destek olmanızı duyarlı taraftarlarımızdan rica ediyoruz.
UEFA Fax no: 0041 848 012727 Mail adresleri : media@fifa.org
contact@uefa.com
discipline@uefa.ch
michel.platini@uefa.ch
giancarlo.abete@uefa.ch
gianni.infantino@uefa.ch
info@kicker.de
info@uefa.com

UEFA’ya ve Platini’ye Mektup !
Dear Mr. Platini,
I would like to make an official complain about Turkish Football Association for legalising match fixing by announcing the change of article 58 of Diciplinary Procedure. The only aim of this change is to save Fenerbahçe SK from relegation that you know were involved in several match fixing activity last season.
As yourself and Mr. Infantino mentioned several times, this is UEFA’s and FIFA’s must have diciplinary act and all Federations have to obey this rule. Please take prompt action on this matter and save Turkish Football.
Political interfere and unfair treatment in Turkish Football must be stopped now. Bring justice to Turkish Footbal by following your diciplinary procedures no later than today.
Best regards Ender Kuyumcu

Sevgili Platini,
Türkiye Futbol Fedarasyonu hakkında disiplin talimatnamesinin 58. Maddesini değiştirmek sureti ile şikeyi yasallaştırdıkları için resmi şikayette bulunmak istiyorum. Bu değişikliğin ana amacı sizin de bildiğiniz gini geçen sezon bir çok maçta şike yapmış olan Fenerbahçe SK’nün küme düşürülmesini engellemektir.
Şahsınızın ve bay Infantino’nun da defalarca belirttiği üzere bu madde federasyonların değil UEFA ve FIFA’nın olmazsa olmaz maddesidir ve bütün federasyonlar bu kurala uymak zorundadır. Lütfen bu konuda acil hareket edin ve Türk Futbolunu kurtarın.
Türk Futbolundaki siyasi müdahale ve haksız muamele hemen şimdi durdurulmalıdır. Türk futboluna disiplin talimatlarınızı uygulamak sureti ile bugünden geç olmamak koşulu ile adaleti getirin.
İyi dileklerimle,


Yayınlanma Tarihi: 01 Mayıs 2012

Kategori: Genel

Görüntüleme: 330 Defa

Etiketler:


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkiye nin en iyi sözlerinin bulunduğu sitemize hoş geldiniz.