Sebze ve meyveleri yıkamak yetmiyor


Sebze ve meyveleri yıkamak yetmiyor

Salmonella ve E.Coli gibi patojen maddeler çiğ sebze ve meyvelerde bol miktarda bulunmaktadır.Amerikalı bilim adamları sebze ve meyvelerin defalarca yıkanmasına rağmen bakteri tehlikesinin devam ettiğine dikkat çekti.
Tehlikeli bakteriler besin değerlerinin taşındığı bölümler dahil bitkilerin tüm temel dokularında bulunabiliyor. Yani, patojenler meyve ve sebzelerin sadece yüzeyinde bulunmuyor.
Sirkeli suda bekleterek bu mikropları öldüremezsiniz. Bunun tek çaresi ozonlu su ile yıkamaktır. Ozonlu su, yıkanan sebze ve meyveleri, bakteri ve mikroplardan arındırır, gıdalarınızın ömrü uzatır. Sadece meyve ve sebzeler için değil, et, tavuk, balık hatta elde yıkadığınız bulaşıkları da bakterilerden arındırmış olur.
Tarımsal ilaçlamaların neden olduğu zararlı bakterilerden, pazarda herkesin dokunduğu sebze ve meyvelerde ki mikroplardan kurtulmanın tek yolu DEWELLI Musluk Tipi Ozon Cihazı. Sebze, meyve, et, balık, tavuk her türlü yiyeceğinizi daha uzun süre saklamaya yarar. Tüm zararlı bakteri ve kimyasallardan ailenizi korur. Zararlı bakteri ve kimyasallardan kurtulmak için sitemizi ziyaret edip, güvenli bir şekilde sipariş vermeniz yeterlidir.
Ozonlu suyun faydaları çok fazladır. Sadece yiyeceklerinizdeki bakteri ve kimyasalları yok etmekle kalmamaktadır. Elinizde oluşan kesikleri kısa sürede iyileştirme özelliğine sahiptir. Cildinizi besler daha yumuşak ve sağlıklı bir görünüm sağlar.
DEWELLI MUSLUK TİPİ OZON CİHAZI NEDİR NASIL ÇALIŞIR?
*Cihazın kurulumu çok kolaydır. Bakım maliyeti yoktur.
*Ozon üretimi için gerekli olan elektrik enerjisini musluk suyunun gücüyle elde ederek, akan suyun ozonlanmasını sağlar.
*Meyve, sebze, et, tavuk, balık vs. üzerindeki tüm bakterileri yok eder.
*Eski yöntem olan sirkeli suda bekletmenize gerek kalmaz
*Sebze ve meyvelerde ki böcek ilaçları, zirai kimyasallar ve bakterileri elimine eder.
*Yiyecekleri korur. Uzun süre taze kalmasını sağlar.
*Kötü kokuları yok eder.
*Masaüstü, mutfak gereçleri, cam ürünler, bebek gereçleri, oyuncaklar ve tekstil ürünleri yıkanarak  sterilize edilmiş olur.
*Evcil hayvanlar ozonlanmış su ile yıkanırsa kötü kokulardan, bakteri ve maytlardan arındırılmış olur. *Canlı çiçeklerin daha uzun süre yaşamasını ve gözle görülür şekilde hızla büyümesini sağlar.
*Ağız hijyeni sağlar. Ağız kokusunu yok eder. Aft ve uçuklarda tedavi etkisi gösterir.
*Yüzünüze ve cildinize daha yumuşak ve daha sağlıklı bir görünüm sağlar.
*Cildinizde oluşan kesik, yanık ve yaralanmaların daha hızlı iyileşmesini sağlar, sancısını dindirir.


Yayınlanma Tarihi: 19 Mayıs 2012

Kategori: Genel

Görüntüleme: 539 Defa

Etiketler:


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkiye nin en iyi sözlerinin bulunduğu sitemize hoş geldiniz.